WE BUILD THE FUTURE FOR YOU!

Fusce suscipit varius mim sociis natoque penatibus et magnis dis.

Rabobank Clubkas Campagne 2018
Wij informeerden u reeds eerder over de Rabobank Clubkascampagne 2018. In mei krijgt deze actie haar beslag. Het onderhoud van onze kerk kost natuurlijk altijd veel geld en wij doen er alles aan om dit te helpen bekostigen en daarvoor bronnen te vinden. Wij hebben ons ingeschreven voor de Rabobank Clubkas Campagne 2018 en zijn toegelaten. Alle leden van de Rabobank mogen vijf stemmen uit brengen. Wij zouden het zeer plezierig vinden als u bij het uitbrengen van uw stemmen ook aan de Bonifatiuskerk wilt denken. Hoe meer stemmen onze Stichting ontvangt hoe hoger de bijdrage van de Rabobank. Bij voorbaat onze hartelijke dank.
Stichting tot behoud van de Bonifatiuskerk in Spanbroek