WE BUILD THE FUTURE FOR YOU!

Fusce suscipit varius mim sociis natoque penatibus et magnis dis.

40 MM –12 MEI – EEN MOOIE WANDELDAG

Op zaterdag 12 mei is het weer zover. Dan lopen meer dan 1000 wandelaars samen de “45ste editie” van de 40MM. De 40MM wil ook dit jaar alle wandelaars weer een mooie wandeldag bezorgen. Daarnaast helpt u door wandelaars te sponsoren ook weer veel mensen in de minder ontwikkelde landen.
138 projecten worden door de 40MM gesponsord. Zoals u wellicht weet, gebruikt de 40MM al het sponsorgeld om een verscheidenheid aan projecten over de hele wereld te ondersteunen. Vorig jaar werden 138 projecten gesponsord; tien daarvan zijn afkomstig uit Hoogwoud en Spanbroek. Zij hebben ieder € 600,- euro gehad.

De 40 MM is een sponsorwandeltocht
Om de projecten ook dit jaar weer te kunnen ondersteunen, hebben we uw hulp nodig. Daarom hopen we op vele wandelaars die met hun sponsors deze dag weer tot een topper maken. De 40MM doet ieder jaar z’n best zoveel mogelijk op de kosten te letten. Met de
€ 2,50 van het inschrijfgeld wordt al een groot deel van de kosten betaald. Om 06.45 uur is er een warming up en om 07.00 uur is de feestelijke start van de 45e 40MM. U kunt echter ook later starten.

40MM heeft korte en lange routes
Ook dit jaar zijn er weer een aantal mooie routes uitgezet, met toch weer wat combinaties van wegen, die we nog niet eerder hebben gelopen. Ook zijn er korte routes van 9, 10 of 24 kilometer die op verschillende tijden van start gaan, waaronder een kinderroute van 4 km, die er inmiddels helemaal bij hoort. Kijk op de website voor de mogelijkheden en starttijden.

Inschrijfformulieren zijn t/m maandag 7 mei verkrijgbaar bij:
Sjaak Besseling, Herenweg 25, Hoogwoud tel: 352504.
Lia Broers, Wadway 20c, Spanbroek Tel. 0229-578567
Erna Sjerps, Planetenlaan 76, Opmeer tel. 355301
Johan van der Gracht, van Roozendaalstraat 63 Spanbroek tel. 352135

Gerard Vriend, Toevlucht 22 Spanbroek tel. 351804.

Het is ook mogelijk om zich digitaal in te schrijven. Ga daarvoor naar de website www. 40mm.nl en volg de aanwijzingen op.
Ook kunt u zich op zaterdag 12 mei in Venhuizen inschrijven. Voor de grote tocht kunt u tot negen uur ’s morgens starten.
De 40MM hoopt u allen wederom te mogen verwelkomen op deze mooie zaterdag na Hemelvaartsdag en laten we er met z’n allen weer een mooie feestdag van maken!

MOV-groepen van Hoogwoud en Spanbroek